HAKKIMIZDA

Radi Teknoloji, radyasyon altında çalışmak zorunda olan kişilerin korunma ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını yapmak üzere kurulmuştur. 2007 yılından bugüne ülkemizde ve dünyada binlerce kullanıcıya ulaşan ürünlerimiz ağırlıklı olarak Kardiyoloji , Radyoloji, Ortopedi, Dişçilik,Veterinerlik, Kontrol ve Güvenlik Birimleri tarafından kullanılmaktadır.

Tüm giysiler ve üretim işlemlerinin tamamı A.B.D.inde bulunan tesislerimizde yapılmakta, buna bağlı olarak da kalite kontrol, güvenlik, dizayn gibi temel unsurlar deneyimli ekibimiz tarafından sürekli denetim altında tutulmaktadır.

Radi Teknoloji, Türkiye, Avrupa Birliği ve Ortadoğu pazarlarında özellikle kurşun içermeyen radyasyondan koruyucular konusunda pazar lideridir. Sürekli aynı kaliteye sahip ve Avrupa Birliği normlarına uygun şartlarda yapılan üretim, buna bağlı olarak alınan KKD 89/686/EEC direktiflerine uygunluk, çalıştığımız bölgede pazar lideri konumumuzu perçinlemektedir.

Ek olarak, çalışmalarımızın kontrol altında tutulması amacıyla ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi OHSAS 18001 İş ve İşçi Sağlığı Güvenliği belgeleri de alınmıştır.

Radixray markasını diğer üreticilerden farklı kılan müşterilerin taleplerine uygun kişisel üretim yapması, radyasyondan koruyucu ürünlerle ilgili teknolojik yenilikleri , sektördeki düzenlemeleri yakından takip etmesi ve sürekli gelişmeyi kendine amaç edinmesidir.